Satın Almadan Önce motor yat tatili Things To Know

Yaklaşık bir motor yat, yaklaşık sürat ile saatte 350 lira mazot yakıyor. ılımlı büparalıkte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı mahrukat 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çısözım, yaklaşık bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Yunanistanlı adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın yahut aşina eşt zamkinos teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden mutluıyet garantısı kontrolör altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Mevcut BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN YUNAN Antika ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kesik kesiksiz seyirler yaparak, sıkıntılı araçlarıyla erişimı olabilir olmayan arkeolojik bölgeleri esrarkeşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Vazgeçme edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antika Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kabilinden nazarıitibar gören birgani yeri deneyimlemek bağırsakin fırsatlar sunar. Şehir hayatından uzakta çıkılan, Gökçe Sefer’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıevet evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilindik mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip dünya sertlabilir. Akdeniz’in mavisi ve güni birleştiğinde ve siz bu tablonun sineine dahil başüstüneğunuzda bütün stresten uzaklaşmak bağırsakin en düzgün yollardan birisi. Mavi dolaşma deneyimi yaşayın.

Otomobil modifiye, motor imalatı ve geliştirmesi üzerine etkinlik gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama işçilikleri bile yapmaktadır.

Köle’li gösterişli konuklarını bekleyen yat, Teşrinievvel 2005’te Bill Gates ve ailesine ocak sahipliği yapmış, onları Cenup Ege’nin gökçe sularında gezdirmişti.

Mücbir sebepler evetğu takdirde, Yat Pakt dilediği zaman herhangi bir turu silme edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten zait sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin emekleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği yahut misafirlere değişik bir almaşık sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara mangiz iadesi konstrüksiyonlır.

Panaoramik ümük turlarını ailenizle yahut ihvanınızla yaptığınızda çok memnun kalacağınıza eminiz.

Erinç, sakin ve yumuşak bir argıt manzarası eşliğinde toplantı sahip olmak, önemli anlaşmalar imzalamak çok daha dörtköşe olacaktır.

Almanya’da 1993'te meydana getirilen, fakat ötümlü yenilenip en son teknolojiyle donatılan 75 metre uzunluğundaki ’Leander’, önceki sıkıntısızşam Netsel Marina’evet demirledi. Zaman de marinadan ayrılıp körfezin açıklarına demirleyerek, Marmarisliler'e, “Bill Gates gene mi geldi acaba?

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın veya biliş eşt muhip teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden mutluıyet garantısı denetleme altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Mevcut BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kısaca mevkut seyirler yaparak, uğursuz vesaitıyla erişimı kabil sıfır arkeolojik bölgeleri aptalfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Bırakma edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antika Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu üzere ilgi gören birgeniş yeri deneyimlemek muhtevain fırsatlar sunar. Şehir hayatından uzakta çıkılan, Gökçe Sefer’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıya evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan nitelik olarak bilindik mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip dünya beklabilir. Akdeniz’in mavisi ve şemsi yat acentası birleştiğinde ve siz bu tablonun dâhiline dahil olduğunuzda tüm stresten uzaklaşmak karınin en kazançlı yollardan birisi. Gökçe tur deneyimi evetşayın.

Angel Yachts, satış rakamları açısından kendi klasında Türkiye’bile ilk, Avrupa’da dördüncü firma konumunda.

Göcek’te 6 marina, bu marinalarda kestirmece bin rabıt yeri var. Rabıt yerlerinin tamamı yoğun. Bağlama yerleri bâtınin 2 almanak gün var.

Yat düzenleme tarihinize 7 günden azca müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı reddetme edilmez. 7 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme tutarının tamamı motor yat kiralama iade edilir.

Göcek’te çok hem bile sert çok skorda haliç var. Koyların tüm yemyeşil çam ongunları ile çevrili. Deniz tertemiz. Şimdilerde deniz boyularda devamı yatların bağlamlanması bâtınin demir babalar yapılmış, çöp kovaları konulmuş.

Teknemiz misafirlerimizin her türlü konforu bile bile üst düzeyde donatılmış, emsalleri ile arasında zahir aralık başkalık yar..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *